Analiza działki

 Nie jesteś pewien, czy realizacja wybranego przez Ciebie projektu będzie możliwa na działce? Skontaktuj się z doradcą projektowym Partero, sprawdzimy to.


Czego potrzebujemy do przeprowadzenia analizy?


By przeprowadzić analizę działki pod kątem możliwości inwestycyjnych musimy znać jej dokładną lokalizację. W mailu podaj takie dane jak: adres, miejscowość, nr ewidencyjny działki , obręb ewidencyjny, gmina, województwo.
Do przeprowadzenia analizy pomocna jest również znajomość prawa miejscowego, które różni się w zależności od lokalizacji, a zależne jest od dwóch dokumentów: Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub Decyzji o Warunkach Zabudowy.
Jeżeli posiadasz Decyzję o Warunkach Zabudowy lub wypis i wyrys z Miejscowego Planu Zagospodarowania prześlij je do nas.
Co jeżeli nie posiadasz ani Decyzji o Warunkach Zabudowy, ani wypisu i wyrysu Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego? Nic straconego, analiza wciąż jest możliwa do przeprowadzenia.
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego jest dokumentem publicznym, więc nasi projektanci, znając lokalizację działki , wyszukają odpowiedni dokument.


Natomiast, jeżeli Twoja nieruchomość nie jest objęta ani Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, ani Decyzją o Warunkach Zabudowy, oznacza to, że o taką decyzję będziesz musiał dopiero wystąpić.

Sprawdzimy czy wybrany przez Ciebie projekt pasuje do Twojej działki. 

 

Skontaktuj się z doradcą projektowym PARTERO.

 

Messenger

WhatsApp

Zadaj pytanie Zadaj pytanie

 

tel: 505-271-527 

e-mail: biuro@partero.pl 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.