O NAS

O nas 

Partero to marka własna pracowni Malinowski studio architekci z siedzibą w Szczecinie. Specjalizujemy się w projektowaniu współczesnych i wyjątkowych parterowych domów jednorodzinnych. Początki firmy sięgają 2014 r., kiedy to pojawił się pomysł stworzenia biura architektonicznego Malinowski studio, które będzie skupiało się na klientach indywidualnych i ich potrzebach. 

Naszą rozpoznawalność zawdzięczamy ciekawym i nietypowym realizacjom współczesnych domów jednorodzinnych, które rodzą się z wielkiej wizji i pasji do architektury. Na bazie doświadczeń naszego zespołu zbudowanego w oparciu realizacje i projekty  kilkuset projektów  domów jednorodzinnych w całej Polsce postanowiliśmy stworzyć markę Partero. 

Jako młodzi i ambitni architekci wysoko stawiamy sobie poprzeczkę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów,  do każdego projektu podchodzimy z należytą starannością i dbałością o najmniejsze detale. Zawsze szukamy nowych sposobów, aby poprawić jakość naszych projektów i upewnić się, że nasi klienci są zadowoleni.

Naszym zadaniem jest dowiedzieć się, czego chcesz i potrzebujesz. Upewnić się, że zostanie to zrealizowane pomagając przy wyborze projektu oraz wsparcie przy kolejnych etapach na drodze do osiągnięcia celu jakim jest realizacja domu marzeń.

 

Razem z Partero spełnisz marzenie o własnym domu!

 

Zapraszamy do kontaktu tel: 505-271-527 e-mail: biuro@partero.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.